שידות מעוצבות בהתאמה אישית לדקורציית הבית

אחד האייטמים שצפוי להשפיע לכם על הבית יותר מכל הוא השידות המעוצבות. שידות מעוצבות נמצאות בחללים רבים במרחב הביתי: בסלון כריהוט משלים למזנון, בחדר השינה ליד המיטה, בחדר האמבטיה, ובמקומות נוספים בהם נדרש אחסון עודף. במאמר שלפניכם נסביר כיצד לבחור שידות מעוצבות בהתאמה לעיצובו של הבית שלכם ולצרכים שלכם בתור קניינים ביתיים.

תמיד תרכשו את השידות בסוף, כשיתר תכולת האחסון כבר עומדת על תלה

באמבטיות, ארון מרכזי צריך להיות נוכח, ובחדרי שינה ארון בגדים פתיחה או הזזה צריך להיות חלק מהנוף. בסלון, המזנון צריך לתת מענה לרוב פריטי האחסון. מדובר תמיד על התקני אחסון שמארחים את אחרוני הפריטים בכל חדר, בדרך כלל את הפריטים להם תזדקקו לטווח הקצר והמידי. לכן, קודם כל מפנימים מהו היקף התכולה המדובר, ואחר כך רוכשים שידות מעוצבות בהתאמה לכך.

רכשו שידות מעוצבות בהתאמה לרכיבי האחסון הקיימים בצורתם

ארונות עשויים להיות מרובעים או עם משקופים מעוגלים. כך גם מגירות ומדפים. בדקו את רכיבי האחסון שלכם ובחרו שידות מעוצבות על פי מה שעיניכם רואות. קונסולת כניסה לבית, לדוגמה, צריכות להיראות בדיוק כמו המדפים באותו חדר על מנת להשלים עיצוב צורני מוצלח, וכמוהן גם שידת אמבטיה שמושפעת ממשקופי הארון והמדפים התלויים.

רכשו שידות מעוצבות בהתאמה לרכיבי האחסון הקיימים בגווניהם

מדפי הסלון חומים? גם שידות כניסה לבית צריכות להופיע בצבע זה. מדפי האמבט שלכם כסופים? שידות אמבטיה שימוקמו בסמוך אליהם צריכים להכיל את אותו הגוון, ורצוי באותו הפיגמנט. בדרך זו אתם שומרים על דפוס קבוע של שידות מעוצבות, דפוס אשר יביע את עיצוב החדר באופן מובהק ויגדיר אותו כפי שדרשתם להגדיר: מודרני, עתיק, כפרי, בעיצוב בורגני, ועוד.

רכשו שידות מעוצבות עם אופציה להרחבה

שידות מעוצבות עם אופציה להגבהתן, הוספת מדפים וגריעת מדפים יהוו תמיד פתרון מוצלח, נוח ובטוח למתלבטים. אחרי הכל, שינוי נוסח אחסון בבית הוא תופעה שכיחה, ולכן מומלץ כי שידות מעוצבות שאתם מביאים לכל חדר תהיינה גמישות ותאפשר שינוי בהרכב האחסון בתוך זמן קצר. אנו ממליצים לבחור שידות מעוצבות עם אופציה לגריעה והוספת מדפים, עם גמישות מקסימלית לשילוב המדפים בהתקן האחסון.