תכנון שערים חשמליים להצבה בחזית חצר הבית

הצבת שערים חשמליים בחזית הבית היא אחת הפרוצדורות החשובות שתעשו בבית חדש או בבית שהחצר שלו מעוצבת מחדש, וכמובן – כאשר מגיע מועד החלפת השער ואתם מחליטים להשתדרג במוצר חדש. אז מה ההבדל בין שער חשמלי לשער מכני עם אינטרקום? שער מכני עם אינטרקום הוא שער שבאופן רגיל נפתח ללא חשמל. ברם, בשל כך שלשון המנעול שלו מחובר בכבלים פנימיים לאינטרקום, האחרון פותח אותו באמצעות פולסים חשמליים מכבלי פיקוד במתח נמוך מאד. בשונה מכך, שער חשמלי אינו מוצר של מתח נמוך מאד אלא מתח נמוך: מכשיר חשמלי עצמאי לכל דבר ועניין. מה זה אומר? שיש לו מנוע שמניע את הפתיחה לבד בלי שתצטרכו לדחוף או למשוך אותו. התקן מחייב שתצליחו לעצור את הדלת שלו בידיכם. שער נהדף בחוזקה ובמהירות גבוהה מכך אינו תקני.

העיצוב הראשוני – כך תתכננו אותו נכון

יש לתכנן את חזות השער, מודרנית או בעיצוב עתיק. מזה מתחיל עיצובו של כל אובייקט בבית או בחצר, אבל כשזה מגיע לשער יש לזה משנה תוקף: שער מעוצב הוא שער עם עוצמה, עם נוכחות, כזה שהאורחים שלכם לא ימהרו לשכוח. שער כזה הוא כל מה שתצטרכו בשביל להציג את חזית החצר ואת החלק הפנימי שלה באור יקרות. לכן, אל תחשבו בהכרח על דמיון לגדר או למעקה העליון שמקיף את הבית. אנו ממליצים שהוא ייראה דווקא שונה מהם, ודומה לתשתיות אחרות כמו ריהוט גן מתכתי, מעקה מדרגות פנימי שנראה מהחצר וכד'. השוני בין הגדר או חומת השער לשער עצמו הוא שמעניק לו את העוצמה. כמובן שניתן לגשת לחנות מוצרי אלומיניום ולרכוש סט של גדר ושער זהים לחלוטין, אבל למי שהחליט לרכוש את השער בנפרד זו ההמלצה המקצועית ביותר שניתן להשיא ברמה הדקורטיבית.

עיצובים מיוחדים על הפלטה של השער

ניתן להטמיע על שערים חשמליים פיתוחי נפחות בדמות תבליטים ותכסיתים ממתכת, חלונות פריסקופ מוגנים, חלונות ללא השתקפות, עם פלטה שקופה ללא ברק, או חלונות מבריקים, לבחירתכם. ניתן לגבש את צבעי השער באופן מגוון, למשל לחלק למעטפת וחלק עיקרי, בדומה לאופן בו מעוצבת דלת כניסה או פנים ממוצעת. חשוב תמיד למצוא את המיוחד בתשתית כמו שערים חשמליים על מנת להביא לעיצוב חצר חד ומיוחד.